První kousky karbonových silničních zapletených kol FFWD skladem

2015-02-25 11:25:38

Filozofií FFWD je vyrábět skutečně rychlá a odolná kola pro různá odvětví od silniční cyklistiky po cyklokros, která budou svým majitelům poskytovat skutečný požitek z jízdy. Ve společnosti je kladen důraz na opravdovou hodnotu materiálů a servis zákazníkům. Společnost si proto pečlivě vybírá své dodavatele (o čemž svědčí intenzivní spolupráce se švýcarskou firmou DT Swiss - náboje, výplety). Přidanou hodnotou jejích výrobků je také výborná servisovatelnost a dostupnost náhradních dílů.

 

Sponzorství profesionálních týmů (dříve např. Quick Step, Vacansolei, v současnosti jsou to nejpoužívanější karbonová kolo v profi cyklokrosu) dává společnosti potřebnou zpětnou vazbu pro vyvíjené novinky a umožňuje přinášet na trh skutečně kvalitní a ověřená zapletená kola.

 

Kola značky FFWD jsou vyráběna z karbonových ráfků vlastní produkce, které jsou zaplétány na nábojích DT Swiss pomocí drátů a niplů DT Swiss Aerolite, případně Sapim CX Ray. Nabízí ucelenou řadu silničních zapletených kol. Nabídka začíná nízkoprofilovými koly řady F2, přes nejoblíbenější F4 a končí až u vysokých aerodynamických kol řady F9.